Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x
fot. Maciej Zakrzewski
Galeriafot. Maciej Zakrzewski

Oficjalnym partnerem logistycznym wydarzenia Nostalgia Festival Poznań jest Toyota Bońkowscy. Wsparcie w postaci zapewnienia samochodów hybrydowych jest nieocenionym wzmocnieniem festiwalu i mamy nadzieję, że jest to źródłem pozytywnych wrażeń.

Dzięki wspraciu Toyota Bońkowscy możemy komfortowo i ekologicznie przewieźć artystów oraz gości festiwalu. Chcemy już w tej chwili przekazać szczególne podziękowania dla firmy Toyota Bońkowscy za szczególne wsparcie przy organizacji festiwalu.

Toyota Bońkowscy to autoryzowany diler Toyoty w Poznaniu z ponad kilkunastoletnią tradycją. Marka Bońkowscy to nie tylko salony samochodowe, ale też długoletnie zaufanie klienta. Liczne sukcesy Toyoty wynikają z zadowolenia klientów, zdobytego m.in. najwyższą jakością. Niezawodność i wysoka trwałość aut Toyoty została wielokrotnie potwierdzona niezależnymi badaniami.

Toyota Bońkowscy wraz z Toyota Motor Poland, Toyota Fietz oraz Toyota Ukleja byli również partnerem logistycznym Malta Festival Poznań 2016.