Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x
Marcin Masecki i Jerzy Rogiewicz, fot. Emile Holba / Katarzyna Wojnar
GaleriaMarcin Masecki i Jerzy Rogiewicz, fot. Emile Holba / Katarzyna Wojnar

Dziś rozpoczynamy od spotkania z Marcinem Maseckim, Jerzym Rogiewiczem i Marianną Majchrzak o godz. 16:00. O godz. 17:30 pokazujemy rejestrację koncertu oratorium o  św. Wojciechu „Sanctus Adalbertus” op. 71 w ponad dwustuosobowym składzie [więcej piszemy wyżej], aby wspólnie przejść do kościoła Ojców Jezuitów na nostalgiczny koncert (początek o godz. 20:00).

Niedzielę rozpocznie ostatnia odsłona warsztatów z krytyki muzycznej, którą poprowadzi kulturoznawca, Krzysztof Moraczewski. O godz. 18:00 pokażemy rejestrację wykonania „Małego Requiem dla pewnej polki”. Wieczorem, o godz. 19:00, pokaz filmu „Dowcip” w reżyserii Mike’a Nicholsa. 

Pokazy filmowe i spotkanie odbędą się w Fundacji Malta, ul. Ratajczaka 44, Arkadia, I p. Wstęp jest wolny! Na koncert w kościele Ojców Jezuitów obowiązują bezpłatne wejściówki. Tych, którzy nie zdążyli odebrać wejściówek, zachęcamy do przyjścia – będziemy wpuszczać na wszystkie wolne miejsca.