Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x
Galeria

Rozpoczynamy nabór na warsztaty krytyki muzycznej z Fundacją Meakultura!

Każde z trzech spotkań zaplanowanych na 4-6 listopada poprowadzi inna osoba: muzykolog i krytyk muzyczny, Ewa Schreiber, muzykolog i literaturoznawca, Grzegorz Piotrowski, a także kulturoznawca, Krzysztof Moraczewski. Tematyka warsztatów, nawiązująca do programu festiwalu, będzie dotyczyć dylematów i wyborów rówieśników Góreckiego, zagadnienia wolności (i zniewolenia) krytyka muzycznego oraz spojrzenia na historię muzyki z perspektywy historii kultury. Komentarze uczestników warsztatów będą publikowane na stronie i Facebooku festiwalu Nostalgia a także w formie felietonów i recenzji na łamach czasopisma internetowego Meakultura.pl.

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Zgłoszenia z CV prosimy przesyłać na adres: zapisy@malta-festival.pl do 31 października, do godz. 12.00 – w tytule wiadomości wpisując: „Warsztaty krytyki muzycznej z Meakulturą”.