Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x
Galeria

Druga pula bezpłatnych wejściówek na wieczór koncertowy odbywający się w ramach Nostalgia Festival Poznań 2016 w Kościele oo. Jezuitów będzie dostępna od 31 października w Centrum Informacji Miejskiej (ul. Ratajczaka 44, Poznań). Pula bezpłatnych wejściówek dla osób spoza Poznania została wyczerpana. Osoby, które otrzymały odpowiedź mailową potwierdzającą odbiór wejściowek, zapraszamy 20 minut przed koncertem.

Przypominamy, że jedna osoba może zgłosić zapotrzebowanie i odebrać dwie wejściówki. Liczba bezpłatnych wejściówek jest ograniczona.

Na pokazy filmowe oraz spotkanie wstęp jest wolny.

Warsztaty krytyki muzycznej z Meakulturą 

17 października rusza nabór na bezpłatne warsztaty dla studentów kierunków muzycznych i humanistycznych oraz wszystkich, którzy pasjonują się muzyką. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia z CV prosimy przesyłać na adres: zapisy@malta-festival.pl do poniedziałku, 31 października, do godz. 12.00 - w tytule wiadomości wpisując: „warsztaty krytyki muzycznej z Meakulturą”. W środę, 2 listopada zostaną ogłoszone wyniki naboru.