Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x
Galeria

Na wieczór koncertowy odbywający się w ramach Nostalgia Festival Poznań 2016 w Kościele oo. Jezuitów obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odebrać w Centrum Informacji Miejskiej (ul. Ratajczaka 44, Poznań) od 25 października. Druga pula wejściówek będzie dostępna od 31 października. Osoby spoza Poznania, które dokonają rezerwacji bezpłatnych wejściówek drogą mailową: office@malta-festival.pl, otrzymają potwierdzenie ze szczegółowymi informacjami o odbiorze. Jedna osoba może zgłosić zapotrzebowanie i odebrać dwie wejściówki. Liczba bezpłatnych wejściówek jest ograniczona.

Na pokazy filmowe oraz spotkanie wstęp jest wolny.

Warsztaty krytyki muzycznej z Meakulturą 

17 października rusza nabór na bezpłatne warsztaty dla studentów kierunków muzycznych i humanistycznych oraz wszystkich, którzy pasjonują się muzyką. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia z CV prosimy przesyłać na adres: zapisy@malta-festival.pl do poniedziałku, 31 października, do godz. 12.00 - w tytule wiadomości wpisując: „warsztaty krytyki muzycznej z Meakulturą”. W środę, 2 listopada zostaną ogłoszone wyniki naboru.